Wykonanie, CMS: dapp.pl
www.kongreskrio.pl         

Hotel Gołębiewski w Wiśle

Hotel Gołębiewski Panorama

Już po raz kolejny zapraszamy Państwa do malowniczo położonego Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Pierwszy raz gościliśmy tutaj w roku 2004, podczas V Kongresu KRIO.

Hotel GołębiewskiHotel okazał się niezwykle dogodny i przyjazny, zarówno dla nas - organizatorów Kongresu, jak i dla naszych Gości. Ogromna baza noclegowa umożliwia przyjęcie wszystkich chętnych do uczestniczenia w Kongresie. Duże powierzchnie pozwalają na zorganizowanie przestronnych, profesjonalnie zaaranżowanych stoisk wystawowych.

Hotel zapewnia doskonałe warunki zakwaterowania, świetną bazę gastronomiczną, charakteryzującą się różnorodnością oraz bogactwem dań przygotowanych w formie bufetu szwedzkiego, niezwykle szerokie możliwości rekreacyjno - wypoczynkowe, m.in. Park Wodny Tropicana, składający się z kilku atrakcyjnych basenów z masażami wodnymi, morskimi falami, kąpielami perełkowymi, aromatycznymi i solankowymi, biczami szkockimi, oraz sauny - suchej i parowej. Doskonałym relaksem może być też czas wspólnie spędzony z przyjaciółmi przy grze w kręgle lub bilard.

W godzinach wieczornych, Klub Nocny Hotelu zaprasza do nastrojowej dyskoteki z podświetlanym parkietem, gdzie zabawę prowadzi profesjonalny DJ.

Hotel Gołębiewski - Tropicana

Hotel Gołębiewski - Patio

Wierzymy, że mimo bogatego programu merytorycznego Kongresu oraz licznych atrakcji, które oferuje sam Hotel, będą mieli Państwo także okazję do spokojnych spotkań towarzyskich lub biznesowych, a doskonałym do tego miejscem jest Kawiarnia Patio, w której panuje specyficzny klimat, tworzony przez naturalną zieleń i sztuczny strumień.

Najmłodszym gościom Hotel oferuje również wiele atrakcji w Klubie Dziecięcym; pod okiem opiekunów, rodzice spokojnie mogą pozostawić tam swoje dzieci.

Jesteśmy przekonani, że cztery kongresowe dni w Hotelu Gołębiewski spędzą Państwo w sposób miły i atrakcyjny.


Bardzo serdecznie zapraszamy !

zobacz stronę internetową Hotelu Gołębiewski ...

zobacz także informacje o Wiśle ...

Galeria zdjęć hotelu Gołębiewski

KAWIARNIA PATIO

RESTAURACJE - ZIELONA, CZERWONA, STAROPOLSKA

POKOJE

PARK WODNY TROPICANA

SAUNA, GROTA SOLNA

FITNESS

KLUB DZIECIĘCY

» Powrót do strony głównej ...

© Copyright - Krajowa Rzemieślnicza Izba Optyczna - 2019
tel.: 22 635-20-50, email: biuro@krio.org.pl