Wykonanie, CMS: dapp.pl
www.kongreskrio.pl         

...... szczegółowe informacje na... www.targioptyka.mtp.pl _____________________________________________

Targi OPTYKA 2012 - Poznań, 09-10 XI 2012r.

Targi OPTYKA 2010 - Poznań, 26-27 XI 2010r.

Targi OPTYKA 2008 - Poznań, 21-22 XI 2008r.

fot. Interoptyka

W listopadzie 2008, KRIO zrealizowała kolejny, planowany od wielu lat, projekt - Targi Optyczne i Konferencję Naukową OPTYKA 2008. Projekt został zrealizowany w partnerskiej współpracy z firmą Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Koncepcja organizacji targów optycznych w Polsce, zrodziła się już wiele lat temu, po pierwszych Kongresach KRIO, kiedy to uczestnicy Kongresów, zarówno optycy jak i firmy uczestniczące w wystawach optycznych towarzyszących Kongresom, sygnalizowały nam potrzebę i celowość organizacji imprezy prawdziwie profesjonalnej, dającej firmom możliwość pełnej prezentacji produktów, a optykom - możliwość kompleksowego zapoznania się z ofertą firm. Warunki hotelowe nie pozwalały na swobodną realizację takich zamierzeń.

fot. Interoptyka

Zarząd KRIO także podzielał tę opinię i rozważał różne aspekty organizacyjne, mając na względzie w szczególności w pełni profesjonalną obsługę firm pod względem wystawienniczym, dogodną komunikację ze wszystkich rejonów kraju, łatwość zakwaterowania uczestników, atrakcyjność miejscowości. Prowadziliśmy rozmowy z wieloma znaczącymi firmami targowymi i rozważane były m.in., takie miasta jak Kraków, Warszawa, Katowice. Ostatecznie wybraliśmy firmę o niewątpliwie największej renomie - Międzynarodowe Targi Poznańskie i miasto Poznań.

fot. Interoptyka

Efekty pierwszej edycji Targów OPTYKA 2008 są dla organizatorów w pełni zadowalające. Blisko 100 firm, w tym również zagraniczne, zaprezentowało swoją ofertę w sposób bardzo atrakcyjny, w przestrzennych halach targowych MTP. Targi odwiedziło ponad 1500 osób.

fot. Interoptyka

Dużym zainteresowaniem cieszyła się towarzysząca Targom, konferencja naukowa, prezentująca szerokie spektrum prac prowadzonych na polskich uczelniach, w dziedzinie optyki okularowej i optometrii.

fot. Interoptyka

Doniosłym wydarzeniem było przyznanie 9 produktom prezentowanym na Targach, Złotych Medali MTP.

Pozytywne opinie wszystkich uczestników Targów OPTYKA 2008, utwierdziły nas w przekonaniu, że było to wydarzenie oczekiwane, potrzebne, efektywne i satysfakcjonujące wszystkie uczestniczące w nim strony. Wierzymy, że z czasem przerodzi się w dużą, renomowaną w tej części Europy, branżową imprezę handlową.... więcej informacji o Targach OPTYKA w Poznaniu

TARGI OPTYKA 2012
http://targioptyka.mtp.pl/pl/optyka_w_skrocie/galeria_zdjec_optyka_2012/
http://interoptyka.pl/nowosci/galeria_foto,gallery,58
http://www.gazeta-optyka.pl/index.php/galeria/targi-i-wystawy/targi-optyka-2012

http://interoptyka.pl/nowosci/galeria_foto,gallery,58

http://www.gazeta-optyka.pl/index.php/galeria/targi-i-wystawy/targi-optyka-2012

TARGI OPTYKA 2010
http://interoptyka.pl/nowosci/galeria_foto,gallery,44
http://interoptyka.pl/nowosci/galeria_foto,gallery,45
http://gazeta-optyka.pl/index.php/galeria/targi-i-wystawy/targi-optyka-2010

TARGI OPTYKA 2008
Pierwsza edycja targów OPTYKA 2008 w Poznaniu
(dzięki uprzejmości Agencji Interoptyka s.c.)
http://interoptyka.pl/nowosci/galeria_foto,gallery,23

» Powrót do strony głównej ...

© Copyright - Krajowa Rzemieślnicza Izba Optyczna - 2021
tel.: 22 635-20-50, email: biuro@krio.org.pl